Seka Otomotiv

Menu

BİZDEN HABERLER

BÜLTEN

Aksaray Valisi ve Aksaray Belediye Başkanı SEKA Otomotiv’i ziyaret etti.
Aksaray Valisi Sn. Aykut PEKMEZ ve Aksaray Belediye Başkanı Sn. Haluk Şahin YAZGI beraberindeki heyetler ile fabrikamızı ziyaret ederek, incelemelerde bulundular.
Sayın valimiz Aykut PEKMEZ, Firma sahipleri Sn. Rıza SERT ve Sn. Recep KAYA ile sektör ve bu sektörün problemleri ile alakalı görüş alış verişinde bulundular.
Sn. Recep KAYA yapmış olduğu açıklamada, Sn. Valimiz ve Belediye başkanımıza, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini söyleyerek, sektör ve sektörün zorlukları ile, yeni OSB’den dağıtılacak olan arsa tahsisleri konusunda görüştüklerini bildirerek, SEKA Otomotiv’e yeni OSB bölgesinde mutlaka yer tahsisi yapılacağının sözünü Sn. Vali’den aldıklarını söyledi.
SEKA Otomotiv, çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu...
SEKA Otomotiv insan kaynakları departmanı tarafından, tüm çalışanlar ve aileleri için iftar yemeği düzenlendi.
Firma Genel Müdürü Sn. Rıza SERT yapmış olduğu açıklamada, “Bu tarz organizasyonları planlayarak kendilerine sunan insan kaynakları departmanına teşekkür ettiğini belirterek, benzer organizasyonların yıl içerisinde farklı zamanlarda da düzenlenmesinin talimatını verdiğini ve SEKA Otomotiv’in çalışanları ile bir aile olduğunu, aynı zamanda onların moral ve motivasyonunun kendileri için her şeyden önemli olduğunu vurgulayarak, bizim en değerli varlığımız, çalışanlarımızdır.” dedi.
SEKA Otomotiv tüm çalışanları ile çay partisinde....
Her fırsatta çalışanları ile buluşup, birlikte zaman geçirmeyi düşünen SEKA Otomotiv, tüm çalışanları ile, şehrimizin en büyük parklarından Kültür Park’ta bir araya geldi.
SEKA Otomotiv çalışanlarından Sn. Sebahattin KAYA, bu tarz etkinliklerin oldukça keyifli olduğunu ve her fırsatta bu tip organizasyonlara imza atan SEKA Otomotiv İnsan kaynakları departmanına, tüm çalışanlar adına teşekkür ettiğini söyledi.
SEKA Otomotiv için iş sağlığı bir zorunluluk değil, hayat felsefesidir...
SEKA Otomotiv her yıl olduğu gibi tüm çalışanlarına İSG eğitimi verdi. SEKA Otomotiv fabrikasının tüm çalışanlarına, İş sağlığı ve güvenliği konusunda firmamızın çözüm ortağı olan ilgili firma tarafından, İSG eğitimi verildi. Eğitim eğlenceli ve verimli bir şekilde gerçekleşirken, Firmamız Kalite Güvence Müdürü Sn. Bekir ZİYAOĞLU, “İş sağlığı ve güvenliği bizim için bir zorunluluk değil, hayat felsefesidir.” dedi.
SEKA Otomotiv’de yangın tatbikatı yapıldı.
SEKA Otomotiv, tüm çalışanlarının, olası tehlikelere karşı hazırlıklı olması için gerekli tüm çalışmaları yapmaya özen gösteriyor.
Bu kapsamda gerçekleştirilen yangın tatbikatı ile, çalışanlarımızın olası bir yangın durumunda, nasıl hareket etmesi gerektiği, gerçekleştirilen bu başarılı tatbikatla, detaylı bir şekilde gösterildi.
SEKA Otomotiv çevresel faaliyetler kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
2019 yılı başlarında ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri konusunda belgelenen SEKA Otomotiv hızlı bir şekilde atık sahasını tamamlamış ve oluşan atıklarını uluslararası yetkinlikleri bulunan firmalar aracılığı ile en sağlıklı biçimde bertaraf etmeye başlamıştır. SEKA Otomotiv fabrika çevresinde de çevre düzenleme çalışmalarını hızlandırmıştır. SEKA Otomotiv Kalite Güvence Müdürü Sn. Bekir ZİYAOĞLU yapmış olduğu açıklamada “Seka Otomotiv 2019 yılı ilk 5 ayı içerisinde 8 ton kağıt ve plastiği dönüştürerek 64 adet ağacın doğaya kazandırılmasına destek olmuştur” dedi. Ayrıca SEKA Otomotiv'in bundan sonraki süreçte de tüm çalışanları için Çevreye Duyarlılık kapsamında farkındalık yaratmak adına farklı etkinlikler düzenleneceğini de iletti.
Erenler OSB Mah. 3. Cadde No:15 68100
Aksaray/TÜRKİYE
Tel:+90 382 215 34 43
Fax:+90 382 266 23 18
info@sekaotomotiv.com


Copyright © SEKA Otomotiv 2019 Tüm hakları saklıdır.