Seka Otomotiv
Menu

YETENEKLERİMİZ

MONTAJ

Fabrikamız içerisinde yer alan montaj alanımızda, Kalite mükemmellik modülüne (EFQM) göre hareket ederek, tüm montaj proseslerimizin başında, ortasında ve sonunda gerekli tüm kontrolleri müşteriden alınan özel istekler de referans alınarak (sözleşme, teknik şartname, kullanım kılavuzu, ilgili teknik dökümanlar) proses auditler (VDA-6.3) ile denetleyerek sağlıyoruz.

Bu denetlemeler esnasında ve sonrasında montaj ekibimizi geliştirerek ürünlerimizin sorunsuz bir biçimde ve termin planlarına uygun olarak müşterilerimizle buluşması sağlamakta ve gerekli tüm iyileştirme çalışmaları yapılarak müşterilerimizle anında iletişim kurulmaktadır.
Montaj prosesimizde görev alan tüm personellerin, montaj esnasında hem ürüne, hem kendilerine zarar vermemesi için gerekli tüm önlemleri alıyor, ürünlerimize özel montaj fikstürleri kullanıyoruz.
Ayrıca montaj işlemlerinin standartlara uygun olması için gerekli olan tüm altyapıyı firma olarak sağlıyor, ilgili tüm Teknik dokümanları titizlikle hazırlıyoruz.
SEKA Otomotiv olarak işe başlamadan önce doğru planlamalarla çıkabilecek sorunları minimize ederek, kuvvetli tedarik zincirimiz ve birçok varyasyonu montaj hattında üretme kabiliyetimizle hizmet vermekteyiz.
• Tecrübeli Montaj Ekipleri ile Mekanik Montajlar yapılmaktadır.
• Montaj Hattında Mekanik ve Hidrolik Montaj Ekipmanları ile hızlı, kaliteli ve doğru çözümler üretilmektedir.
• M3 ile M30 arasında çeşitli kalitedeki perçin, somun, cıvata montaj uygulamaları yapılmaktadır.
• Özel kaynak, direnç punta ve mekanik montaj uygulamaları müşteri şartnameleri doğrultusunda ayrıca uygulanmaktadır.
Erenler OSB Mah. 3. Cadde No:15 68100
Aksaray/TÜRKİYE
Tel:+90 382 215 34 43
Fax:+90 382 266 23 18
info@sekaotomotiv.com


Copyright © SEKA Otomotiv 2019 Tüm hakları saklıdır.