Seka Otomotiv
Menu

İNSAN KAYNAKLARI

SEKA Otomotiv’de kariyer sahibi olun…

ÇÜNKÜ BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ…
ŞİRKETİMİZE , KARİYERİMİZE, ŞEHRİMİZE ve ÜLKEMİZE,
YANİ SİZLERE DEĞER KATMAK İÇİN BURADAYIZ…
MÜŞTERİLERİMİZİ MEMNUN ETMEK İÇİN SINIRSIZ EMEK SARFEDERİZ.
ŞİRKETİMİZE DEĞER KATAN, MÜŞTERİMİZİ MEMNUN ETMEMİZİ SAĞLAYAN,
FABRİKAMIZ EVİMİZDİR DİYEN, AİLE OLMAK NE DEMEKTİR BİLEN,
HER BİR BİREYE;
SONSUZ SAYGI DUYARIZ.
BURAYI BİZİM YAPAN HEPİMİZİZ.
BİLİYORUZ Kİ;
BİZİ GELECEĞE TAŞIYAN HER ADIMDA, BİZİM AYAK İZLERİMİZ VAR.
ÇÜNKÜ BİZ; KOCAMAN BİR AİLEYİZ.

BİZseka, sekaBİZİZ…

Değerli SEKA Otomotiv çalışma adayı…

SEKA Otomotiv ailesinin tüm üyelerinin, kurum kültürümüze bağlı, paylaşımcı, katılımcı, cesur, ekip çalışmasına inanan yenilikçi ve yaratıcı, hizmet kalitesini ve müşteri tatminini gözeten bireyler olmalarını istiyoruz.

Bu noktada çalışanlarımızın memnuniyeti için başlıca uygulamalarımızdan bahsedecek olursak;

İşgücü Planlama Sistemi ve Çalışan Seçimi

SEKA Otomotiv Yönetimi her yılın başında işgücü planlarını yaparak ileriye dönük boş kadroları belirler. İşgücü Planları’nda belirlenen ve bütçelenen değişik dış kaynaklar kullanarak özgeçmiş havuzu oluşturulur. Uygun adaylar birebir görüşmelere davet edilir. İlgili birim yöneticileri ile İnsan Kaynakları’nın ortak kararından sonra adayın durumuna karar verilir.

Performans Yönetim Sistemi

Performans Yönetim Sistemi’nin amacı SEKA Otomotiv‘deki organizasyonel yapı ve sistemler ile çalışanların performansının sürekli olarak geliştirilmesidir. Performans Yönetim Sistemi sonucunda elde edilen veriler, İnsan Kaynakları sistemlerinin yürütülmesi ve çalışanlara ilişkin plan ve faaliyetlerin düzenlenebilmesi için temel kaynak niteliğindedir. 

Kariyer Yönetim Sistemi

Performans değerlendirme sonucunda kişilerin performans puanına göre yönlendirme kararı verilir. Yönlendirme kararları doğrultusunda çalışanın organizasyon içindeki kariyeri planlanır.

Ücret Yönetim Sistemi

Piyasa ücret araştırmaları ve çalışanın pozisyonu,  nitelikleri, iş deneyimine göre uygun ücret skalaları Çalışanların tüm ücret hareketlerinin bu skalalar üzerinden yapılması sağlanır.

Eğitim Sistemi

SEKA Otomotiv, verimliliği arttırıcı bir faktör olarak eğitimin her kademedeki çalışanlar için gerekli ve yararlı olduğu görüşü benimsenmiştir. Her yıl, çalışanlar için iş başında eğitim, iş dışında eğitim, bireysel veya toplu eğitim programları hazırlanıp uygulanır.

Sosyal Olanaklar

Yemek : Öğle yemeği tüm çalışanlarımıza kendi mutfağımızda verilir. Vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği, gece ara yemek ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

Servis : Çalışanlarımızın kullanabileceği şehrin çeşitli noktalarına servislerimiz mevcuttur.

Sağlık : Tüm çalışanlarımız Ferdi Kaza Sigortası Kapsamında sigortalanmaktadır. Ayrıca kurumumuzda işyeri hekimi görev almaktadır.

Sosyal Yardımlar : Evlenme, doğum, ölüm, çocuk parası ile bayram harçlığı, eğitim yardımı v.b.sosyal yardımlarımız mevcuttur. (Yönetim insiyatifine göre değişiklik gösterebilir.)

Çalışma Saatlerimiz : Hafta içi 08.00-18.00 arasıdır.

Bu aileye katılman temennisi ile…

SEKA Otomotiv

Personel ve İK Departmanı
Erenler OSB Mah. 3. Cadde No:15 68100
Aksaray/TÜRKİYE
Tel:+90 382 215 34 43
Fax:+90 382 266 23 18
info@sekaotomotiv.com


Copyright © SEKA Otomotiv 2019 Tüm hakları saklıdır.