Seka Otomotiv
Menu

GENEL MÜDÜR MESAJI

Rıza SERT / Genel Müdür
Öncelikle tüm iş ortaklarımıza, tedarikçi ve müşterilerimize, iş hayatlarında başarılar diliyorum.

İçinde bulunduğumuz son zamanlardaki siyasi ve ekonomik sorunların bir an önce düzelmesini temenni ederek sözlerime başlamak istiyorum.

Kurulduğumuz günden bu yana, ilk günkü heyacanı ve azmiyle SEKA Otomotiv, sektöründe çıtayı yükseltmekte ve bugün göstermekte olduğu başarılarını daha da yükseltebilmek için, gerekli yatırımlarını her geçen gün biraz daha büyütmeyi hedeflemektedir.Bu kapsamda, teknoloji ve kalite açısından, gelişim ve belgelendirme çalışmalarına hız vermeden devam etmektedir.Bu konuda tecrübeli firma ve kişilerle çalışan firmamız, sektörün lider ana firmalarıyla gerekli görüşmeleri yapmış, 2019 itibariyle çalışmalarına başlamıştır.
Ana felsefesi paydaşlarına ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde yaratıcı hizmet sunmak olan SEKA Otomotiv, geride bıraktığımız yılı hedeflediği değerlere ulaşmış bir firma olarak geçirmenin gururunu yaşamaktadır.Müşteri memnuniyetini esas alan ve aynı zamanda, uzun vadeli stratejilerimizin de karşılığı olan, bu güne kadar sağladığımız başarıların devamlılığının sağlanması için gerekli tüm önlemlerin alınması süreci, alt yapısal olarak ayrıca devam etmektedir.

Şirketimizin, bugün anlattığımız başarısının faktörü, çalışanlarımızdır. SEKA Otomotiv olarak biliyoruz ki, bir şirketin en önemli varlığı çalışanlarıdır. SEKA Otomotiv ailesinin birer üyesi olan çalışanlarımız, firmamızın değerleri olan, samimiyetle problemleri çözen, uygulayan ve geliştiren, benimseyen, ayrıca tüm çalışma disiplinini bu temeller üzerine inşa eden bireylerdir. Dolayısıyla SEKA Otomotiv, insanların kendilerini değerli hissedeceği şartları yaratmaya özen gösteren, duyarak, algılayarak hareket eden bir şirket olma gayesiyle çalışmaktadır.

Tüm bunların yanında SEKA Otomotiv olarak ülkemize ve toplumumuza karşı sorumluğumuzu bilerek, bu bilinç ile çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz.Şunu çok iyi biliyoruz ki, bir şirketin sürekliliği, ancak içinde bulunduğu toplumun gelişimi ile sağlanır. Bu bakış açımız paralelinde, paydaşları ile sürekli etkileşim halinde olan ve öğrenen bir yapı olarak, içinde bulunduğumuz topluma, çevreye ve ekonomiye olan katkılarımızı arttırarak sürdürmeye devam etmekteyiz.

Aynı zamanda, 2002 yılından bu yana çalışmalarımızı sürdürerek, 17.yılımızı doldurmanın da gururunu yaşamaktayız.Kaliteden ve bize duyulan güvenden asla ödün vermeden, saygın bir kuruluş olmayı hedeflerimiz arasında sürekli olarak tutup, müşterilerimizin tarafımıza göstermiş olduğu takdirleri, en büyük mutluluk olarak görmekte ve hep bu bilinçle hareket etmekteyiz. SEKA Otomotiv olarak, bugüne kadar kazandığımız müşterilerimizle yetinmeyerek, sürekli kendimizi geliştirirken, çalışanlarımızla birlikte, yapacağımız yatırımlarla, hep daha iyi olmaya ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımaya çalışmaktayız. Her geçen yıl kendi koyduğumuz çıtayı bir kademe daha yükseltmeye odaklandığımız yeni bir yarışa başlıyoruz.

Biz SEKA Otomotiv ailesi olarak, geleceğe umutla bakıyoruz ve uzun yıllar başarılarımızı taçlandıracağımıza inanıyoruz.

Geleceğin ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. 

SAYGILARIMLA.

12.03.2019
Erenler OSB Mah. 3. Cadde No:15 68100
Aksaray/TÜRKİYE
Tel:+90 382 215 34 43
Fax:+90 382 266 23 18
info@sekaotomotiv.com


Copyright © SEKA Otomotiv 2019 Tüm hakları saklıdır.