Seka Otomotiv
Menu
TARİHÇE
HAKKIMIZDA
2002 yılında Sn. Rıza SERT tarafından torna atölyesi olarak başlamış olduğu iş hayatında, edindiği tecrübeleriyle, günümüzün teknolojisini birleştiren firmamız, aranan marka konumunu hedefleyerek; sektöründe “takip eden değil”, “takip edilen” bir firma olmayı amaçlamıştır.

Bu süreç içerisinde Mercedes Benz firmasının sepet, palet, taşıma ve komisyon arabalarının imalatını yapmaya başlamış, 2014 yılına kadar bu hizmetlerine sürekli devam etmiştir.

2014 itibari ile firmamıza Sn. Recep KAYA’nın katılımı gerçekleşmiş ve SEKA Otomotiv markası oluşturturulmuştur.

Yapılan proje araştırmaları ve piyasa ihtiyaçları çerçevesinde, robotik sistem teknolojisi ile Aliminyum yakıt deposu üretimine başlanmasına karar verilmiştir.

Müşteri talepleri ve mevcutta ürettiğimiz ürünlerin, müşterilerimiz tarafından beğenilmesi neticesinde, hidrolik yağ tankları üretimi de devreye alınmıştır.

Bugün SEKA Otomotiv 32 ülkede 156 firmaya hizmet vermektedir.

Ekonomik konjonktürün ve bilgi teknolojilerinin sürekli farklılaşmasına rağmen SEKA Otomotiv, oluşturduğu sağlam politikalar sayesinde esnek, atak ve rekabetçi yapısını her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

SEKA Otomotiv, bünyesinde yapılacak olan teknoloji yatırımlarından müşteri taleplerine, iç pazarlama hedeflerinden dış pazar hedef çalışmalarına, imalat, kalite ve sevkiyat işlemlerine kadar bütün şüreçler uyum içerisinde ilerlemektedir.

Müşteri memnuniyet verilerinin değerlendirilmesi ve alınan olumlu geri dönüşümler sonucunda SEKA Otomotiv, müşterilerine her türlü hizmette kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Erenler OSB Mah. 3. Cadde No:15 68100
Aksaray/TÜRKİYE
Tel:+90 382 215 34 43
Fax:+90 382 266 23 18
info@sekaotomotiv.com


Copyright © SEKA Otomotiv 2019 Tüm hakları saklıdır.