Seka Otomotiv

Menu

FABRİKA MÜDÜRÜ MESAJI

Recep KAYA / Fabrika Müdürü
Değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız,

2018 yılını da, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi hedefe ulaşan yol haritasını doğru belirlemenin, sürdürülebilir büyümeyi hedefleyerek başladığımız bu değişim yolculuğumuzda, fark yaratan işlere imza atarak sağlam temeller üzerinde yükselmenin gururuyla başarı ile tamamladık.

Bu yolda, bir kurumun sahip olduğu en önemli sermayesinin çalışanlarının bilgi ve yeteneği olduğuna inanıyoruz. Değişimi tetikleyebileceklerine inanan insanların giriştikleri işte başarılı olacağı görüşüne odaklanan yönetim anlayışımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun doğru stratejiler üreterek sektörümüzde güvenilir şekilde hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
2018 yılını ekonomi dışı belirsizliklerin yarattığı finansal dalgalanmalara rağmen, beklentilerin oldukça üzerinde güçlenerek tamamlayan ülke ekonomisine paralel, SEKA Otomotiv'i ortalamaların üstünde büyütmenin gururunu yaşamaktayız.

Global ekonomik ve enflasyon yılı olarak adlandırdığımız 2019 yılına da, SEKA Otomotiv olarak, pozitif bakmaya devam etmekteyiz.

Yüksek bireysel uzmanlıkları olan profesyonel çalışanları ile geniş ve çok çeşitli ilişki ağları kurarak üstün performans göstermeyi başaran SEKA Otomotiv yönetimi, uyumlu takım çalışmasının gücüyle teknolojik makinalar kullanarak üretim imkânlarını geliştirmeye, firmamızın yurtiçi ve yurtdışı ağlarını artırmaya ve fark yaratan verimli işlemler gerçekleştirmeye devam edecektir.

SEKA Otomotiv olarak takım çalışmasının gerekliliklerini eksiksiz yerine getirmemiz ve hızlı karar alabilme kabiliyetimiz sayesinde gösterdiğimiz üstün performans ile artırdığımız kârımız ve müşteri memnuniyetimiz, tüm ekibimle birlikte 2019 yılı hedeflerimizi gerçekleştirme konusundaki inancımızı daha da pekiştirmektedir.

Tüm çalışanlarımıza bu başarıdaki katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Saygılarımla,

25.03.2019
Erenler OSB Mah. 3. Cadde No:15 68100
Aksaray/TÜRKİYE
Tel:+90 382 215 34 43
Fax:+90 382 266 23 18
info@sekaotomotiv.com


Copyright © SEKA Otomotiv 2019 Tüm hakları saklıdır.