Seka Otomotiv
Menu

YETENEKLERİMİZ

BOYAMA HATTI

Boyama Prosesimiz; Yağ alma ve demir fosfat, Elektrostatik yaş boya, Statik toz boya, Kurutma ve pişirme ünitelerinden oluşmaktadır
Boyama hattı tesissimiz, otomotiv yan sanayisi için, iç ve dış yüzey parçalarının standartlara göre boya operasyonlarını sağlıklı bir biçimde uygulama kabiliyetinde olup, yıllık 2 milyon adet parça boyama kapasitesine sahiptir.
Boyama tesisimizde, Mercedes-Benz ve diğer bazı büyük firmalara ait birçok parçanın, istenilen standartlara göre boyama işlemleri de gerçekleştirilmektedir.
Boyama işlemleri gerçekleştirilirken, gerek uluslararası standartlar, gerekse müşteri özel istekleri titizlikle dikkate alınmakta, kontrol ve denetimleri belirlenen periyotlarda sağlanmaktadır.
Yağ alma kimyasalı ile birlikte, aynı banyoda, boyanın yüzeye yapışkanlığını artırmak, darbe direnci ve elastikiyetini kazandırmak için, hazırlık, uygun sıcaklık ve ph değerlerini sağlayarak bu işlemi uygulamaktayız.
Bu sayede boyanan metalin, darbeye maruz kaldığında, boya altı pas ilerlemesi büyük ölçüde engellemekte ve parçalarımızı en uygun şekilde boyaya hazırlamaktayız.




Erenler OSB Mah. 3. Cadde No:15 68100
Aksaray/TÜRKİYE
Tel:+90 382 215 34 43
Fax:+90 382 266 23 18
info@sekaotomotiv.com


Copyright © SEKA Otomotiv 2019 Tüm hakları saklıdır.